Wybrany wątek opinii
Ten chodnik powstał razem z budynkiem. Ma ponad 50 lat. Od początku wyglądał jak prowizorka. Wreszcie ktoś go zauważył, może ktoś wplywiwy przechodząc tam potknął się i wybił zęby? Teraz go zrobią w swój minimalistyczny sposób albo tak że za trzy lata odpadną płytki i trzeba będzie wymieniać nawierzchnię jak na mostach Starego Miasta. Ale to nic. Ważne że PiS nie rządzi. Uśmiechamy się!
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
Tak to akurat ważne, że nie rządzą, zobacz sobie na ich przedstawicieli w RM, jak ochoczo klaszczą do pomysłów obecnej władzy. To jest jeden wielki kawał betonu, w tym układzie nawet partii politycznych nie ma, to taka iluzja żeby plebs mógł pokrzykiwać za swoim wodzem plemiennym.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2