61
09.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zapraszamy do urzędu czy jednak "fizycznemu" nie chciało się studiować?
??? (2024.08.10)
Dla wygody to są kanapy i fotele.
Elbi (2024.08.10)
Dlaczego urzędy, a pracownicy fizyczni mają pracować po 10 godzin? To dla nich powinni wprowadzic35 godz tygodniowo, ale są tacy co i 60 by pracowali takich pracodawcy uwielbiają...
bolt (2024.08.10)

info

3  
  3
Ale o co chcesz zapytać? Gdyż konstrukcja tego co spłodziłaś/eś jest niezrozumiała...
(2024.08.10)
Najbardziej leniwa i roszczeniowa grupa zawodowa. Nic nie robią - ciasteczko, kawusia i tak cały dzionek. Petent to intruz. Ale wszystkim zazdroszczą, w portfele zaglądają. Do roboty a nie 35h
(2024.08.10)

info

9  
  6
Nie cały dzień. U urzedasów tylko czajnik pracuje
(2024.08.10)
Biedra, Lidl. Niech zmienia zawód. Tak wszystkim doradzali
(2024.08.10)
Większość z nas otrzymuje wynagrodzenie za konkretne zadania, cele. Odpowiadamy często za powierzone mienie : samochód, magazyn, towar itp Dostajemy po kieszeni, gdy coś pójdzie nie tak. Urzędnik może dla mnie pracować i 20 godzin tygodniowo, ale musi być kompetentny, musi ponosić odpowiedzialność za podjęte decyzje. Dziś większość urzędów i instytucji to typowa przytulanka przeczekanka. Aby do piątku, aby do końca miesiąca, aby do emerytury. I oby nic ode mnie nie chcieli. A jak nis chcą to internet i komóra. Ilość urzędników musi przejść w jakość a nie ilość.
(2024.08.10)

info

8  
  2
Pracowali co drugi dzień i wyrabiali się.
To ja 2023 (2024.08.10)
Bardzo dobrze. Prawidłowo. Wszyscy powinni tak pracować. A jeżeli pracodawcom to nie podoba się to zapraszam ich do pracy 24/7 no i wcześniejszą emeryturę na pięknej Dębicy lub Agrykoli. ZUS będzie hepi.
Asenapisalem (2024.08.10)

info

5  
  1