A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapraszamy do urzędu czy jednak "fizycznemu" nie chciało się studiować?
Dla wygody to są kanapy i fotele.
Dlaczego urzędy, a pracownicy fizyczni mają pracować po 10 godzin? To dla nich powinni wprowadzic35 godz tygodniowo, ale są tacy co i 60 by pracowali takich pracodawcy uwielbiają...
Ale o co chcesz zapytać? Gdyż konstrukcja tego co spłodziłaś/eś jest niezrozumiała...
Najbardziej leniwa i roszczeniowa grupa zawodowa. Nic nie robią - ciasteczko, kawusia i tak cały dzionek. Petent to intruz. Ale wszystkim zazdroszczą, w portfele zaglądają. Do roboty a nie 35h
Nie cały dzień. U urzedasów tylko czajnik pracuje
Biedra, Lidl. Niech zmienia zawód. Tak wszystkim doradzali
Większość z nas otrzymuje wynagrodzenie za konkretne zadania, cele. Odpowiadamy często za powierzone mienie : samochód, magazyn, towar itp Dostajemy po kieszeni, gdy coś pójdzie nie tak. Urzędnik może dla mnie pracować i 20 godzin tygodniowo, ale musi być kompetentny, musi ponosić odpowiedzialność za podjęte decyzje. Dziś większość urzędów i instytucji to typowa przytulanka przeczekanka. Aby do piątku, aby do końca miesiąca, aby do emerytury. I oby nic ode mnie nie chcieli. A jak nis chcą to internet i komóra. Ilość urzędników musi przejść w jakość a nie ilość.
Pracowali co drugi dzień i wyrabiali się.
Bardzo dobrze. Prawidłowo. Wszyscy powinni tak pracować. A jeżeli pracodawcom to nie podoba się to zapraszam ich do pracy 24/7 no i wcześniejszą emeryturę na pięknej Dębicy lub Agrykoli. ZUS będzie hepi.