Wybrany wątek opinii
Jakie żałosne wpisy, tacy mądrzy tylko problem w wypełnieniu najprostrzego dokumentu i wtedy o pomoc do urzędnika bo myśleć ciężko
Do moderacji
Odpowiedz
21
42
Arogancja typowego urzedasa, co my wszscy doswiadczamy na codzien. Bo przeciez obywalele sa dla wygody urzedow i dla wladzy urzedasow.
Do moderacji
Odpowiedz
14
10
Dla wygody to są kanapy i fotele.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3