Wybrany wątek opinii

Jakie żałosne wpisy, tacy mądrzy tylko problem w wypełnieniu najprostrzego dokumentu i wtedy o pomoc do urzędnika bo myśleć ciężko
(2024.08.09)
Arogancja typowego urzedasa, co my wszscy doswiadczamy na codzien. Bo przeciez obywalele sa dla wygody urzedow i dla wladzy urzedasow.
(2024.08.09)
Dla wygody to są kanapy i fotele.
Elbi (2024.08.10)
Powrót do komentarzy