UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Większość z nas otrzymuje wynagrodzenie za konkretne zadania, cele. Odpowiadamy często za powierzone mienie : samochód, magazyn, towar itp Dostajemy po kieszeni, gdy coś pójdzie nie tak. Urzędnik może dla mnie pracować i 20 godzin tygodniowo, ale musi być kompetentny, musi ponosić odpowiedzialność za podjęte decyzje. Dziś większość urzędów i instytucji to typowa przytulanka przeczekanka. Aby do piątku, aby do końca miesiąca, aby do emerytury. I oby nic ode mnie nie chcieli. A jak nis chcą to internet i komóra. Ilość urzędników musi przejść w jakość a nie ilość.