UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze. Prawidłowo. Wszyscy powinni tak pracować. A jeżeli pracodawcom to nie podoba się to zapraszam ich do pracy 24/7 no i wcześniejszą emeryturę na pięknej Dębicy lub Agrykoli. ZUS będzie hepi.

Asenapisalem

Anuluj