UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze. Prawidłowo. Wszyscy powinni tak pracować. A jeżeli pracodawcom to nie podoba się to zapraszam ich do pracy 24/7 no i wcześniejszą emeryturę na pięknej Dębicy lub Agrykoli. ZUS będzie hepi.
Asenapisalem