61
09.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
1990 rok - 159 000 urzędników 2000 rok - 300 000 urzędników 2010 rok - 430 000 urzędników 2024 rok - 530 000 urzędników Liczba ludności się nie zmieniła, ale doszły komputery, automatyzacja procesów, sztuczna inteligencja - mniej pracy. Zwolnić 100 000 urzędników na początek, a później się zastanowimy nad kolejnym krokiem.
logiczny (2024.08.09)
@logiczny - Ok zwolnią 100 000 osob i co? To nie jest mała liczba. Gdzie oni znajdą zatrudnienie ? Może akurat któryś wykopie Ciebie ze stanowiska.
(2024.08.09)
@To ja 2023 - A może nie co drugi dzień tam pracowali, tylko może były dwie grupy pracowników. Zapewne jedna grupa była w urzędzie a druga w domu na pracy zdalnej, a na drugi dzień się pewnie zamieniali, po to, żeby na wypadek zachorowania nie zamknąć całego urzędu na kwarantannie. Wydaje mi sie że tak to wyglądało. Ja pracuję w prywatnej firmie i tak właśnie wyglądała praca u nas w firmie - zespół podzielony na dwie grupy naprzemiennie pracujące zdalnie z domu i na miejscu w siedzibie firmy.
(2024.08.09)
@widziałem - Dokładnie tak
Pop (2024.08.09)
A Rafał T. tylko udaje że pracuje
Informacja (2024.08.09)
@cwaniaczyna - A ty idź do pracy zamiast żyć tylko z socjalów!!!!!
(2024.08.10)
Jak Tusk rozdaje pieniądze podatnika na prawo i lewo to po co ma iść pracować. Nie ma obowiązku pracy.
(2024.08.10)
Olimpijka z Polski ujawniła brutalną prawdę. "W lutym musiałam sama zapłacić za zgrupowanie". "W lutym musiałam sama zapłacić za zgrupowanie. Do kwietnia nie mieliśmy nawet rowerów i informacji dotyczących finansowania. Nie mieliśmy rowerów, nie mieliśmy nic. Kombinezony dostaliśmy dzień przed startem" - te gorzkie słowa tuż po swoim starcie na igrzyskach olimpijskich wypowiedziała reprezentantka Polski w kolarstwie torowym Daria Pikulik. Mimo tych trudności, skończyła zawody na 7.miejscu.
Za PO-PSL-SLD-2,50 (2024.08.10)

info

4  
  3
@Za PO-PSL-SLD-2,50 - Zanim palniesz kolejne glupstwo pomyśl dlaczego związki sportewe zostały pozbawione środków i przez kogo
pisowska pato Polska (2024.08.10)
@donCichot - Noi?? Jak cię to nie interesuje to po prostu tam nie idziesz i tyle w temacie. Ja nie chodzę do cyrku bo wiem jak traktują zwierzęta dla uciechy gawiedzi. A ty nie dość że nie lubisz queen to jeszcze ich tu reklamujesz. Wnioskuję że jesteś po prostu głupi.
Art:) (2024.08.10)