UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najbardziej leniwa i roszczeniowa grupa zawodowa. Nic nie robią - ciasteczko, kawusia i tak cały dzionek. Petent to intruz. Ale wszystkim zazdroszczą, w portfele zaglądają. Do roboty a nie 35h


Anuluj