UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze. Prawidłowo. Wszyscy powinni tak pracować. A jeżeli pracodawcom to nie podoba się to zapraszam ich do pracy 24/7 no i wcześniejszą emeryturę na pięknej Dębicy lub Agrykoli. ZUS będzie hepi.

Asenapisalem