Wybrany wątek opinii
Faktycznie. jak siedzą i pija kawkę to można. Czasami nie ma żadnych petentów. Połowę bym zwolnił.
Do moderacji
Odpowiedz
25
10
A ty w pracy nie jesz i nie pijesz, ?? Uwazaj żeby ciebie ktoś nie zwolnił!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
22
Zwolnią nie raz nie dwa. Nie martw się na każdego przyjdzie pora.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
jak będziesz szefem dobrej firmy to będziesz zwalniał, a na razie martw się o własny zadek w miejscu pracy
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
@cwaniaczyna - A ty idź do pracy zamiast żyć tylko z socjalów!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Jak Tusk rozdaje pieniądze podatnika na prawo i lewo to po co ma iść pracować. Nie ma obowiązku pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Nie cały dzień. U urzedasów tylko czajnik pracuje
Do moderacji
Odpowiedz
5
4