Wybrany wątek opinii

Faktycznie. jak siedzą i pija kawkę to można. Czasami nie ma żadnych petentów. Połowę bym zwolnił.
(2024.08.09)
A ty w pracy nie jesz i nie pijesz, ?? Uwazaj żeby ciebie ktoś nie zwolnił!!!
(2024.08.09)
Zwolnią nie raz nie dwa. Nie martw się na każdego przyjdzie pora.
(2024.08.09)
jak będziesz szefem dobrej firmy to będziesz zwalniał, a na razie martw się o własny zadek w miejscu pracy
cwaniaczyna (2024.08.09)
@cwaniaczyna - A ty idź do pracy zamiast żyć tylko z socjalów!!!!!
(2024.08.10)
Jak Tusk rozdaje pieniądze podatnika na prawo i lewo to po co ma iść pracować. Nie ma obowiązku pracy.
(2024.08.10)
Nie cały dzień. U urzedasów tylko czajnik pracuje
(2024.08.10)
Powrót do komentarzy