UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego urzędy, a pracownicy fizyczni mają pracować po 10 godzin? To dla nich powinni wprowadzic35 godz tygodniowo, ale są tacy co i 60 by pracowali takich pracodawcy uwielbiają...

bolt

Anuluj