61
09.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Pop - czyli palacze mają dodatkowy bonus w postaci dodatkowych przerw wliczonych w czas pracy? a co z tymi co nie palą ?? ale ogólnie wizerunkowo wygląda to mało prestiżowo i bez klasy !
widziałem (2024.08.09)
najbardziej wypowiadają się ci uzależnieni od urzędników, przychodzą prosząc o pomoc bo kompletnie nie wiedzą jak poradzić sobie z wypełnieniem dokumentu, zero myślenia i rozumowania oraz logiki w czytaniu, ale do krytyki pierwsi ! chyba lekko niedowartościowane osoby i ich własne widoczne braki bolą, a teksty typu kawa to już naprawdę nudny i powtarzalny przeżytek
(2024.08.09)

info

9  
  15
jak będziesz szefem dobrej firmy to będziesz zwalniał, a na razie martw się o własny zadek w miejscu pracy
cwaniaczyna (2024.08.09)
Oni od dawna mają ok 20 h / tydz.
(2024.08.09)

info

12  
  5
@bluselka - Czerwony układ w Elblągu krzywdy sobie nie zrobi
Hools (2024.08.09)
A jak się ma do handlu???
(2024.08.09)
Z takim Waszym nastawieniem to nigdy nie wprowadza 35godizn. Przemawia przez was zwykła zazdrość jak to u Polaka bywa... Powinniście przytakiwać i cisnąć temat że dobrze że tak powinno być, forsować zmianę, a tu same negatywy. Super mental. Może powinniśmy wrócić do pracujących sobót, 48 godzin wtedy Polak będzie zadowolony co nie ? Niech reszta Europy sobie pracuje po te 30 godzin, będzie wypoczęta i uśmiechnięta a dla Polaka tyrka do śmierci, wtedy będziecie szczesliwi
(2024.08.09)
ok, a wynagrodzenie zmniejszyć adekwatnie do przepracowanych godzin, mogą wtedy pracować tylko 4 godziny
444 (2024.08.09)

info

6  
  8
dokładnie
(2024.08.09)
A w Korei Pd pracują 55 h/tyg i planują wydłużyć
(2024.08.09)

info

0  
  1