Wybrany wątek opinii

Urzędnicy już od lat pracują 35 h tygodniowo wystarczy wejść do UM wejściem od kosynierów gdyńskich pełno tam ich w czasie godzin pracy na fajce
Pop (2024.08.09)
@Pop - czyli palacze mają dodatkowy bonus w postaci dodatkowych przerw wliczonych w czas pracy? a co z tymi co nie palą ?? ale ogólnie wizerunkowo wygląda to mało prestiżowo i bez klasy !
widziałem (2024.08.09)
@widziałem - Dokładnie tak
Pop (2024.08.09)
Powrót do komentarzy