Wybrany wątek opinii

Jesli nie ma dla urzednikow pracy, to nalezy zredukowac zatrudnienie. To jest chyba logiczne... ?
bluselka (2024.08.09)
@bluselka - Czerwony układ w Elblągu krzywdy sobie nie zrobi
Hools (2024.08.09)
Powrót do komentarzy