Wybrany wątek opinii
Jesli nie ma dla urzednikow pracy, to nalezy zredukowac zatrudnienie. To jest chyba logiczne... ?
Do moderacji
Odpowiedz
44
12
@bluselka - Czerwony układ w Elblągu krzywdy sobie nie zrobi
Do moderacji
Odpowiedz
8
0