61
09.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wprowadzić jak najszybciej!!!!
(2024.08.09)

info

14  
  9
Arogancja typowego urzedasa, co my wszscy doswiadczamy na codzien. Bo przeciez obywalele sa dla wygody urzedow i dla wladzy urzedasow.
(2024.08.09)
Fizyczny 10 godzin i nieraz soboty aurzędnicy? Fizyczny brak 13 brak wczasów pod gruszą a urzędnicy?
(2024.08.09)
Faktycznie. jak siedzą i pija kawkę to można. Czasami nie ma żadnych petentów. Połowę bym zwolnił.
(2024.08.09)
A ty w pracy nie jesz i nie pijesz, ?? Uwazaj żeby ciebie ktoś nie zwolnił!!!
(2024.08.09)
Obniżenie godzin pracy we Francji miało na celu obniżenie stopy bezrobocia. Rząd po zawarciu porozumienia ze związkami wprowadził ten system, jednocześnie zwiększając zatrudnienie. Natomiast dopiero w 2019 roku zniesiono tam naukę w szkołIach w soboty, ktore byly wolne dla pracowników. Podobne rozwiązanie odnośnie godzin pracy zamierzano wprowadzić w Niemczech, ale nie uzyskano zgody związków zawodowych. Wydaje się, że jednak w najbliższych latach obniżenie godzin pracy będzie wprowadzane, gdyż informatyzacja wymusi ten proces. Praktycznie konieczność fizycznego udziału pracownika coraz bardziej się zmniejsza, bo jest on zastępowany przez tzw. sztuczną inteligencję.
Robochłop x10 (2024.08.09)

info

3  
  1
Tak jest - powiem więcej 20 godzin niech pracuję i niech im Prezydent da drugie 800 zł podwyżki bo to co dał teraz te 800 zł to chyba na waciki tylko
wku..... delikatnie (2024.08.09)

info

11  
  6
Skandal i tyle nie dość że w tych urzędach nie pracują lecz udają to jeszcze 35 godzin
Gosc 12345 (2024.08.09)

info

23  
  11
Zwolnią nie raz nie dwa. Nie martw się na każdego przyjdzie pora.
(2024.08.09)
Urzędnicy już od lat pracują 35 h tygodniowo wystarczy wejść do UM wejściem od kosynierów gdyńskich pełno tam ich w czasie godzin pracy na fajce
Pop (2024.08.09)