UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najbardziej wypowiadają się ci uzależnieni od urzędników, przychodzą prosząc o pomoc bo kompletnie nie wiedzą jak poradzić sobie z wypełnieniem dokumentu, zero myślenia i rozumowania oraz logiki w czytaniu, ale do krytyki pierwsi ! chyba lekko niedowartościowane osoby i ich własne widoczne braki bolą, a teksty typu kawa to już naprawdę nudny i powtarzalny przeżytek


Anuluj