UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z takim Waszym nastawieniem to nigdy nie wprowadza 35godizn. Przemawia przez was zwykła zazdrość jak to u Polaka bywa... Powinniście przytakiwać i cisnąć temat że dobrze że tak powinno być, forsować zmianę, a tu same negatywy. Super mental. Może powinniśmy wrócić do pracujących sobót, 48 godzin wtedy Polak będzie zadowolony co nie ? Niech reszta Europy sobie pracuje po te 30 godzin, będzie wypoczęta i uśmiechnięta a dla Polaka tyrka do śmierci, wtedy będziecie szczesliwi