UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pop - czyli palacze mają dodatkowy bonus w postaci dodatkowych przerw wliczonych w czas pracy? a co z tymi co nie palą ?? ale ogólnie wizerunkowo wygląda to mało prestiżowo i bez klasy !

widziałem

Anuluj