Wybrany wątek opinii

Z takim Waszym nastawieniem to nigdy nie wprowadza 35godizn. Przemawia przez was zwykła zazdrość jak to u Polaka bywa... Powinniście przytakiwać i cisnąć temat że dobrze że tak powinno być, forsować zmianę, a tu same negatywy. Super mental. Może powinniśmy wrócić do pracujących sobót, 48 godzin wtedy Polak będzie zadowolony co nie ? Niech reszta Europy sobie pracuje po te 30 godzin, będzie wypoczęta i uśmiechnięta a dla Polaka tyrka do śmierci, wtedy będziecie szczesliwi
(2024.08.09)
dokładnie
(2024.08.09)
W sumie to otwarty w sobotę urząd by się przydał, dla wielu osób to jedyny dzień, gdzie mogą coś załatwić, a w tygodniu do 15:00 to wielu nie zdąży.
(2024.08.13)
Powrót do komentarzy