85
05.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to jest aż tak trudno, będąc mieszkańcem Elbląga, dotrzeć na Starówkę na piechotę... a potem buraczane pretensje o parking.
asio (2024.07.27)
W naszym mieście nie widać żadnych pieszych patroli, czy to policji, czy straży miejskiej. Wszyscy wożą się autami, a wieczorem wyścigi na pocztowej i Armii Krajowej i też ich nie widać niestety
asio (2024.07.27)

info

4  
  0
@mieszkaniec Starówki - PTTK, na Krótkiej
asio (2024.07.27)
@asio - Dla jednych nie jest trudno, a dla innych co mają np. do przewiezienia jakieś ciężkie rzeczy już jest, tak samo dla tych, którzy nie są mieszkańcami Elbląga i muszą dojeżdżać do pracy samochodami.
(2024.07.28)
Ograniczy parkowanie, tak samo jak ograniczy funkcjonowanie firm w tym rejonie i spowoduje ich wyprowadzkę ze Starówki oraz części mieszkańców, dalsze wyludnianie miasta, bo Polacy po prostu lubią jeździć samochodami. A Kraków czy Toruń to nie Elbląg, to duże miasta, tam jest inna komunikacja, możliwości dojazdu z mniejszych miejscowości, większa możliwość znalezienia dobrej pracy, do tych miast ludzie się wyprowadzają, a w takich miastach powiatowych jak wprowadza się różne ograniczenia, opłaty, zakazy to życie na starówkach, w centrach miast zamiera, przenosi się do innych miejsc.
(2024.07.28)
Zolte kartki dla kierowcow ale czerwone dla strazy miejskiej bo sami sie pchaja ati miedzy auta na starym miescie zamiast piechota.
Mierowca (2024.07.28)

info

5  
  0
Budują a miejsc parkingowych coraz mniej Co jeżeli tam mieszkam i nie posiadam miejsca garażowego Zabierać auto do mieszkania ? Obudźcie się w tych urzędach miejskich
Andrzej73 (2024.07.28)

info

2  
  3
aaa
(2024.07.29)

info

0  
  0
jak kupowaliście lokale i mieszkania to nie wiedzieliście że jest problem z parkowaniem tam? czy może deweloper obiecał każdemu miejsce w parkingu podziemnym tylko chętnych było więcej niż miejsca? a może deweloper naściemniał że miasto wybuduje parkingi? otóż miasto nie musi zapewniać miejsc tam gdzie ich nie ma - gdzie jest napisane że musi? w jakiej ustawie czy rozporządzeniu? skargi i uwagi do siebie samych i patodeweloperów ściemniaczy!!!
(2024.07.29)

info

7  
  1
Bo na starym mieście powinny być knajpy a nie "biuro nieruchomości, szkoła programowania dla dzieci, logopeda, firma geodezyjna, sklep z tonerami i serwis drukarek, optyk". Proste? pewnie że proste. Knajpy i sklepy z pamiątkami.
Fer (2024.07.30)

info

3  
  3