A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy to jest aż tak trudno, będąc mieszkańcem Elbląga, dotrzeć na Starówkę na piechotę... a potem buraczane pretensje o parking.
W naszym mieście nie widać żadnych pieszych patroli, czy to policji, czy straży miejskiej. Wszyscy wożą się autami, a wieczorem wyścigi na pocztowej i Armii Krajowej i też ich nie widać niestety
@mieszkaniec Starówki - PTTK, na Krótkiej
@asio - Dla jednych nie jest trudno, a dla innych co mają np. do przewiezienia jakieś ciężkie rzeczy już jest, tak samo dla tych, którzy nie są mieszkańcami Elbląga i muszą dojeżdżać do pracy samochodami.
Ograniczy parkowanie, tak samo jak ograniczy funkcjonowanie firm w tym rejonie i spowoduje ich wyprowadzkę ze Starówki oraz części mieszkańców, dalsze wyludnianie miasta, bo Polacy po prostu lubią jeździć samochodami. A Kraków czy Toruń to nie Elbląg, to duże miasta, tam jest inna komunikacja, możliwości dojazdu z mniejszych miejscowości, większa możliwość znalezienia dobrej pracy, do tych miast ludzie się wyprowadzają, a w takich miastach powiatowych jak wprowadza się różne ograniczenia, opłaty, zakazy to życie na starówkach, w centrach miast zamiera, przenosi się do innych miejsc.
Zolte kartki dla kierowcow ale czerwone dla strazy miejskiej bo sami sie pchaja ati miedzy auta na starym miescie zamiast piechota.
Budują a miejsc parkingowych coraz mniej Co jeżeli tam mieszkam i nie posiadam miejsca garażowego Zabierać auto do mieszkania ? Obudźcie się w tych urzędach miejskich
aaa
jak kupowaliście lokale i mieszkania to nie wiedzieliście że jest problem z parkowaniem tam? czy może deweloper obiecał każdemu miejsce w parkingu podziemnym tylko chętnych było więcej niż miejsca? a może deweloper naściemniał że miasto wybuduje parkingi? otóż miasto nie musi zapewniać miejsc tam gdzie ich nie ma - gdzie jest napisane że musi? w jakiej ustawie czy rozporządzeniu? skargi i uwagi do siebie samych i patodeweloperów ściemniaczy!!!
Bo na starym mieście powinny być knajpy a nie "biuro nieruchomości, szkoła programowania dla dzieci, logopeda, firma geodezyjna, sklep z tonerami i serwis drukarek, optyk". Proste? pewnie że proste. Knajpy i sklepy z pamiątkami.