Wybrany wątek opinii
Czy to jest aż tak trudno, będąc mieszkańcem Elbląga, dotrzeć na Starówkę na piechotę... a potem buraczane pretensje o parking.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@asio - Dla jednych nie jest trudno, a dla innych co mają np. do przewiezienia jakieś ciężkie rzeczy już jest, tak samo dla tych, którzy nie są mieszkańcami Elbląga i muszą dojeżdżać do pracy samochodami.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2