UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ograniczy parkowanie, tak samo jak ograniczy funkcjonowanie firm w tym rejonie i spowoduje ich wyprowadzkę ze Starówki oraz części mieszkańców, dalsze wyludnianie miasta, bo Polacy po prostu lubią jeździć samochodami. A Kraków czy Toruń to nie Elbląg, to duże miasta, tam jest inna komunikacja, możliwości dojazdu z mniejszych miejscowości, większa możliwość znalezienia dobrej pracy, do tych miast ludzie się wyprowadzają, a w takich miastach powiatowych jak wprowadza się różne ograniczenia, opłaty, zakazy to życie na starówkach, w centrach miast zamiera, przenosi się do innych miejsc.