UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@asio - Dla jednych nie jest trudno, a dla innych co mają np. do przewiezienia jakieś ciężkie rzeczy już jest, tak samo dla tych, którzy nie są mieszkańcami Elbląga i muszą dojeżdżać do pracy samochodami.


Anuluj