UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@asio - Dla jednych nie jest trudno, a dla innych co mają np. do przewiezienia jakieś ciężkie rzeczy już jest, tak samo dla tych, którzy nie są mieszkańcami Elbląga i muszą dojeżdżać do pracy samochodami.
@asio - Dla jednych nie jest trudno, a dla innych co mają np. do przewiezienia jakieś ciężkie rzeczy już jest, tak samo dla tych, którzy nie są mieszkańcami Elbląga i muszą dojeżdżać do pracy samochodami.