A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a niby gdzie sa te parkingi na obrzezach starowki zlikwidowali parking przy poczcie mieszkania buduja a miejsc parkingowych coraz mniej, te wasze brednie o zakazie wjazdu
Kuriozalne zarzuty.
Portal Onet poinformował dziś o przedstawieniu zarzutu przekroczenia uprawnień przez byłego naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce Tomasza Waszczuka, który obecnie przebywa na emeryturze.
Sprawa dotyczy uniemożliwienia wjazdu w lutym 2022 r. na teren Białowieży dwojga posłów: Klaudii Jachiry i Urszuli Zielińskiej, które pod pozorem dotarcia do swojego biura poselskiego próbowały wjechać do zamkniętej ze względu na sytuację na polsko-białoruskiej granicy strefy buforowej.
@Qwez - Nie, bo oni najlepiej wjechali by do środka tych lokali.
W sąsiedztwie masz 5 parkingów...
i tu masz rację w 100% możesz dać im fotki z samochodami stojącymi na trawnikaćh z nr rejstracyjnymi twierdzą ze to nie jest podstawa do ukarania musisz jeszcze złozyć na pismie zeznaniei być przesłuchany a jak sami wiele razy pokazują zdjęcie czy ktoś poznaje złodzieja czy jak na zdjęciu uszkodził szlaban w tym mieście nie ma żadnego prawa jak jest mecz to policja 2 radiowozy stoją na trawnikach na samym środku jak szeryf na dzikim zachodzie i park zastawiony choć jest zakaz ruchu
@Konserwator. - on jak dorośnie nto bedzie taki, ,mądry, ,jak ty wiesz ze dojazd jest od ul Wspólnej ale jaśnie panu się nie chce najlepiej zgnoić wszystko ciekawe co byś powiedział jakby ludzie jeżdzili przez twój ogródek? to swiadczy o twoim wychowaniu
"auto zostawić na parkingu przed Starym Miastem" czyli gdzie dokładnie ?
Zakaz wjazdu bezwzględny i od razu wszystkie restauracje i usługi pozamykać. Albo raczej same padną, bo już teraz szału nie ma. Poza sezonem letnim po godzinie 19 pustki takie jak na wsi.
@Chamstwo w biały dzień - Teraz jest uśmiechnięta podnarowa Polska. Plac i się uśmiechaj.
U nas akurat staż miejska sama olewa zakazy na starym mieście. Na moich oczach wbili pod zakaz i przejechali Stary Rynek. Uprzywilejowani nie byli, bo ani sygnałów świetlnych, ani dźwiękowych. Bez takowych obowiązują ich tak samo przepisy ruchu drogowego, ale dla kogo ja to piszę? :(