UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W naszym mieście nie widać żadnych pieszych patroli, czy to policji, czy straży miejskiej. Wszyscy wożą się autami, a wieczorem wyścigi na pocztowej i Armii Krajowej i też ich nie widać niestety

asio

Anuluj