UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W naszym mieście nie widać żadnych pieszych patroli, czy to policji, czy straży miejskiej. Wszyscy wożą się autami, a wieczorem wyścigi na pocztowej i Armii Krajowej i też ich nie widać niestety
asio
W naszym mieście nie widać żadnych pieszych patroli, czy to policji, czy straży miejskiej. Wszyscy wożą się autami, a wieczorem wyścigi na pocztowej i Armii Krajowej i też ich nie widać niestety
asio