UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budują a miejsc parkingowych coraz mniej Co jeżeli tam mieszkam i nie posiadam miejsca garażowego Zabierać auto do mieszkania ? Obudźcie się w tych urzędach miejskich

Andrzej73

Anuluj