UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budują a miejsc parkingowych coraz mniej Co jeżeli tam mieszkam i nie posiadam miejsca garażowego Zabierać auto do mieszkania ? Obudźcie się w tych urzędach miejskich
Andrzej73
Budują a miejsc parkingowych coraz mniej Co jeżeli tam mieszkam i nie posiadam miejsca garażowego Zabierać auto do mieszkania ? Obudźcie się w tych urzędach miejskich
Andrzej73