UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak kupowaliście lokale i mieszkania to nie wiedzieliście że jest problem z parkowaniem tam? czy może deweloper obiecał każdemu miejsce w parkingu podziemnym tylko chętnych było więcej niż miejsca? a może deweloper naściemniał że miasto wybuduje parkingi? otóż miasto nie musi zapewniać miejsc tam gdzie ich nie ma - gdzie jest napisane że musi? w jakiej ustawie czy rozporządzeniu? skargi i uwagi do siebie samych i patodeweloperów ściemniaczy!!!


Anuluj