UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ograniczy parkowanie, tak samo jak ograniczy funkcjonowanie firm w tym rejonie i spowoduje ich wyprowadzkę ze Starówki oraz części mieszkańców, dalsze wyludnianie miasta, bo Polacy po prostu lubią jeździć samochodami. A Kraków czy Toruń to nie Elbląg, to duże miasta, tam jest inna komunikacja, możliwości dojazdu z mniejszych miejscowości, większa możliwość znalezienia dobrej pracy, do tych miast ludzie się wyprowadzają, a w takich miastach powiatowych jak wprowadza się różne ograniczenia, opłaty, zakazy to życie na starówkach, w centrach miast zamiera, przenosi się do innych miejsc.