Wybrany wątek opinii

Wystarczy objąć obszar starego miasta strefa płatnego parkowania 24h/7dni i to już znacząco ograniczy parkowanie, oraz nieuchronność kary. W Krakowie czy Toruniu laweta ze strażą miejską pojawia się po kilkunastu minutach i ludzi to nauczyło. Pleban zamknął parking i dobrze ale niech teraz parafianie i mieszkańcy przychodzą na pieszo. Na spacer przyjeżdżają mieszkańcy całego miasta samochodami …
(2024.07.26)
Ja to bym wprowadził wizy za wjazd do Elbląga!
(2024.07.26)
U nas akurat staż miejska sama olewa zakazy na starym mieście. Na moich oczach wbili pod zakaz i przejechali Stary Rynek. Uprzywilejowani nie byli, bo ani sygnałów świetlnych, ani dźwiękowych. Bez takowych obowiązują ich tak samo przepisy ruchu drogowego, ale dla kogo ja to piszę? :(
DasModel (2024.07.27)
Ograniczy parkowanie, tak samo jak ograniczy funkcjonowanie firm w tym rejonie i spowoduje ich wyprowadzkę ze Starówki oraz części mieszkańców, dalsze wyludnianie miasta, bo Polacy po prostu lubią jeździć samochodami. A Kraków czy Toruń to nie Elbląg, to duże miasta, tam jest inna komunikacja, możliwości dojazdu z mniejszych miejscowości, większa możliwość znalezienia dobrej pracy, do tych miast ludzie się wyprowadzają, a w takich miastach powiatowych jak wprowadza się różne ograniczenia, opłaty, zakazy to życie na starówkach, w centrach miast zamiera, przenosi się do innych miejsc.
(2024.07.28)
Powrót do komentarzy