152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech sie ten PiS weźmie za coś pożytecznego, a nie miesza ludziom w głowie kolorkami.
NieDającySięOmamić (2005.06.02)

info

0  
  0
Ponieważ jakiś gorący zwolennik "hitu" pozwolił sobie na drobne podkręcenie licznika, ja pozwoliłem sobie na jego wyzerowanie.
admin (2005.06.02)

info

0  
  0
hehehe a wiec widac jak PiS ma zamiar rzadzic - podkręcac SOBIE!!!! :)
AntyLepper (2005.06.02)

info

0  
  0
no najlepiej to wymalawoac bimbaje i atobusy w barwy i hasla wyborcze PiSu. I w ogole wszystkie reklamy wyciac zamalowac zniszczyc...Co za ******* az tak sie nudzi zeby wymyslac takie akcje zamiast zajac sie czyms pozytecznym.
Zyta (2005.06.03)

info

0  
  0
Dlaczego wyzerowano licznik i teraz mój głos się nie liczy.Ja często jeżdżę autobusem i popieram ten pomysł. Wypatrując autobusu nie pomyliłabym go z PKSem.
jljl (2005.06.03)

info

0  
  0
wyzerowanie liczników sondażu = oki, ale uniemożliwienie ponownego głosowania to paradoksDoKwadratu! Firmie z branży internetowej można podkręcać liczniki, a ta potrafi ino wyzerować je (ale adresy już nie^_^).. Może chociaż podać stan (sprzed zerowania) nie podkręcanego licznika, bo na prawdę wielu przeciwniców tej unifikacji już oddało swe głosy...
rwel (2005.06.03)

info

0  
  0
NAPRAWDĘ !!!
rwel (2005.06.03)

info

0  
  0
Liczniki podkręcają firmom z branży motoryzacyjnej, a co dopiero internetowej :-)
Możemy oczywiście wprowadzić rejestrację i logowanie przed oddaniem głosu, ale to będzie mało zabawne. A przecież założyłem ten dział także trochę dla zabawy, licząc (zapewne naiwnie) na przestrzeganie jej reguł.
Rwelu, możesz już oddać swój cenny głos.
wg (2005.06.03)

info

0  
  0
PIS jest ok, chcemy czerwone autobusy, przymusowy marsz w pochodzie 1- majowym, kolejki po kawę i karti na jedzenie. PIS mówimy tak tak tak, idzcie sie leczyć.
Łowaca głupich pomysłów (2005.06.03)

info

0  
  0
Faktycznie powinno się wprowadzić ujednolicenie komunikacji. Porządek musi być, a nie burdel. Skoro reklamy zdominowały kolorystykę autobusów, to może jeszcze wymalujmy reklamami stare miasto. Naszczęście Konserwator zabytków zgody by niedał.
zwolennik (2005.06.03)

info

0  
  0