UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Liczniki podkręcają firmom z branży motoryzacyjnej, a co dopiero internetowej :-)
Możemy oczywiście wprowadzić rejestrację i logowanie przed oddaniem głosu, ale to będzie mało zabawne. A przecież założyłem ten dział także trochę dla zabawy, licząc (zapewne naiwnie) na przestrzeganie jej reguł.
Rwelu, możesz już oddać swój cenny głos.

wg

Anuluj