UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no najlepiej to wymalawoac bimbaje i atobusy w barwy i hasla wyborcze PiSu. I w ogole wszystkie reklamy wyciac zamalowac zniszczyc...Co za ******* az tak sie nudzi zeby wymyslac takie akcje zamiast zajac sie czyms pozytecznym.

Zyta