152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja osobiście stawiam na ten pomysł i wcale nie jest on głupi. Powinna obowiązywać określona kolorystyka, a i na reklamy powinno być wyznaczone miejsce. Oni stawiają na atrakcyjność miasta i jest to plus.
Aga (2005.06.02)

info

0  
  0
Że też czerwony wymyślili i nie będą się im kojarzyły z komuną?
eee (2005.06.02)

info

0  
  0
Niesamowite, że kolory wzbudziły takie emocje internautów. Zwracam jednak uwagę na przesłanie takich treści - negatywne opinie jak i te pozytywne świadczą o zainteresowaniu tą nieliczną frakcją polityczną. Ci którzy piszą cokolwiek o tym pomyśle napędzają zainteresowanie. Pamiętajmy, że nawet najgłupszy pomysł pozostawia zainteresowanie, a co za tym idzie również przysajacie podświadomie nazwę firmy. Pomysł jednak uważam za całkiem udany pod względem reklamy - co świadczy ilość wpisów oraz oddane głosy. Na bazie podobnej anty-reklamy wyrosła nie jedna firma i nie jedna partia na świecie.
socjolog (2005.06.02)

info

0  
  0
Można byłovby jeszcze określić minimalną predkość tramwajów bo ta obecna to śmiechu warta. ostatnio jechałem ok 40 minut z dworca na zawade. to poprostu kpiny z klientów tramwajów. ktoś już dawno powinien pomyśleć o szybszym transporcie.
(2005.06.02)

info

0  
  0
To fakt kolory zawsze były jednolite nawet była taka piosenka "czerwony autobus"
(2005.06.02)

info

0  
  0
Beżowy i czerwony to barwy Elbląga od początku trnasportu, więc dlaczego nie odrodzić kolorystyki?
jednak za (2005.06.02)

info

0  
  0
Muszę przyznać, że ten hit się udał. Jednak większość kupiła ten pomysł. To zadziwiające, że taki bzdet podoba się większości. Chylę czoła pomysłodawcą, chociaż sam uważam pomysł za naciągany.
shadow (2005.06.02)

info

0  
  0
Dlaczego nie można głosować kilkakrotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to jest kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze mówiłem ze Pis-uary to jest jeden wielki kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie tylko samoobrona jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się omamić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIEPIS (2005.06.02)

info

0  
  0
Ci pisowcy są wkurzający i mieszają się do polityki. Wejdzcie na naszą strone i zobaczcie co my robimy www.samoobrona.org.pl
wierny przewodniczącemu K.W (2005.06.02)

info

0  
  0
No nie jak juz samoobrona tu wlazla to ja pasuje. Bo z burakami dysputy prowadzic nie bede...
AntyLepper (2005.06.02)

info

0  
  0