UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no najlepiej to wymalawoac bimbaje i atobusy w barwy i hasla wyborcze PiSu. I w ogole wszystkie reklamy wyciac zamalowac zniszczyc...Co za ******* az tak sie nudzi zeby wymyslac takie akcje zamiast zajac sie czyms pozytecznym.

Zyta

Anuluj