152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
TAK I JESZCZE RAZ TAK. BEZOWO-CZERWONY JEST COOL
aRminO (2005.06.03)

info

0  
  0
taksówki też powinny mieć jednolite barwy bo z daleka nie wiadomo, czy to złotówa, czy radiowóz. Pomysł mi sie podoba.
(2005.06.03)

info

0  
  0
jak nie pozwola naklejac reklam na srodkach komunikacji mieskiej to na 100% ceny biletow pojda w góre ciekawe kogo bedzie stać na te bilety moze te typki z Pis beda doplacac do biletow
xyz (2005.06.03)

info

0  
  0
Elbląg jest jednym z droższych miast pod względem biletów. W Warszawie bilet miesięczny kosztuje 32 zł i jest on ważny na wszystkich liniach. Dochody z reklam w Elblągu są reczej marnowane. Elbląg pod względem cen biletów zajmuje 3 miejsce w Polsce. To jest śmieszne.
(2005.06.03)

info

0  
  0
Ceny biletów nijak mają się do reklam. W tym roku planowane jest kolejne podniesienie cen.
(2005.06.03)

info

0  
  0
To jest dobry pomysł.
sali (2005.06.03)

info

0  
  0
W gdańsku bilet na trasę o długości porównywalnej z naszą od pętli do pętli kosztuje zaledwie 1 zł, a u nas 1.60 zł. Ten sam ulgowy 50 gr, a u nas 85 gr. W pojazdach w Gdańsku kupuje się pięciorzejazdowe po 4 zł, a u nas pięcioprzejazdowe 6 zł i dotego tylko w wybranych kioskach.
(2005.06.03)

info

0  
  0
wg ~ dzięki-dzięki, jużem oddał mój (bez)cenny głos@_@ ...ale jeszcze mi go zostało^_^ ...i to na tyle dużo, aby rzec... sorry, faktycznie zagalopowałem się :-) ...przecież też uważam, że sondaże to zabawa! Choć temat ewidentnie zastępczy, wzbudził prawdziwie szeroką dyskusję i przeciwników, i zwolenników (i o to chodzi;-)
rwel (2005.06.03)

info

0  
  0
...a co do polityki cen biletów miesięcznych ZKM wElblągu - to rzeczywiście, w odróżnieniu od innych miast - nie zachęca ona do ich zakupu
rwel (2005.06.03)

info

0  
  0
Czy Wy nie widzicie, że ktoś tu odwraca Waszą uwagę? Zamiast zająć się REALNYMI problemami (a takich kilka by się znalazło) wymyśla się jakiś BZDET z kolorowymi autobusami, a Wy macie wspaniale poczucie, że współdecydujecie. Podczas, gdy Wasze pieniądze są nadal rozkradane lub trwonione w decyzjach, na które nie macie najmniejszego wpływu. Nie dajcie się sterować ludzie. Kolorowe autobusy, phi, też coś.
Władza dla ludzi,nie odwrotnie (2005.06.03)

info

0  
  0