A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
TAK I JESZCZE RAZ TAK. BEZOWO-CZERWONY JEST COOL
taksówki też powinny mieć jednolite barwy bo z daleka nie wiadomo, czy to złotówa, czy radiowóz. Pomysł mi sie podoba.
jak nie pozwola naklejac reklam na srodkach komunikacji mieskiej to na 100% ceny biletow pojda w góre ciekawe kogo bedzie stać na te bilety moze te typki z Pis beda doplacac do biletow
Elbląg jest jednym z droższych miast pod względem biletów. W Warszawie bilet miesięczny kosztuje 32 zł i jest on ważny na wszystkich liniach. Dochody z reklam w Elblągu są reczej marnowane. Elbląg pod względem cen biletów zajmuje 3 miejsce w Polsce. To jest śmieszne.
Ceny biletów nijak mają się do reklam. W tym roku planowane jest kolejne podniesienie cen.
To jest dobry pomysł.
W gdańsku bilet na trasę o długości porównywalnej z naszą od pętli do pętli kosztuje zaledwie 1 zł, a u nas 1.60 zł. Ten sam ulgowy 50 gr, a u nas 85 gr. W pojazdach w Gdańsku kupuje się pięciorzejazdowe po 4 zł, a u nas pięcioprzejazdowe 6 zł i dotego tylko w wybranych kioskach.
wg ~ dzięki-dzięki, jużem oddał mój (bez)cenny głos@_@ ...ale jeszcze mi go zostało^_^ ...i to na tyle dużo, aby rzec... sorry, faktycznie zagalopowałem się :-) ...przecież też uważam, że sondaże to zabawa! Choć temat ewidentnie zastępczy, wzbudził prawdziwie szeroką dyskusję i przeciwników, i zwolenników (i o to chodzi;-)
...a co do polityki cen biletów miesięcznych ZKM wElblągu - to rzeczywiście, w odróżnieniu od innych miast - nie zachęca ona do ich zakupu
Czy Wy nie widzicie, że ktoś tu odwraca Waszą uwagę? Zamiast zająć się REALNYMI problemami (a takich kilka by się znalazło) wymyśla się jakiś BZDET z kolorowymi autobusami, a Wy macie wspaniale poczucie, że współdecydujecie. Podczas, gdy Wasze pieniądze są nadal rozkradane lub trwonione w decyzjach, na które nie macie najmniejszego wpływu. Nie dajcie się sterować ludzie. Kolorowe autobusy, phi, też coś.