UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego wyzerowano licznik i teraz mój głos się nie liczy.Ja często jeżdżę autobusem i popieram ten pomysł. Wypatrując autobusu nie pomyliłabym go z PKSem.

jljl

Anuluj