UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego wyzerowano licznik i teraz mój głos się nie liczy.Ja często jeżdżę autobusem i popieram ten pomysł. Wypatrując autobusu nie pomyliłabym go z PKSem.
jljl
Dlaczego wyzerowano licznik i teraz mój głos się nie liczy.Ja często jeżdżę autobusem i popieram ten pomysł. Wypatrując autobusu nie pomyliłabym go z PKSem.
jljl