UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie powinno się wprowadzić ujednolicenie komunikacji. Porządek musi być, a nie burdel. Skoro reklamy zdominowały kolorystykę autobusów, to może jeszcze wymalujmy reklamami stare miasto. Naszczęście Konserwator zabytków zgody by niedał.

zwolennik

Anuluj