UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faktycznie powinno się wprowadzić ujednolicenie komunikacji. Porządek musi być, a nie burdel. Skoro reklamy zdominowały kolorystykę autobusów, to może jeszcze wymalujmy reklamami stare miasto. Naszczęście Konserwator zabytków zgody by niedał.
zwolennik