UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PIS jest ok, chcemy czerwone autobusy, przymusowy marsz w pochodzie 1- majowym, kolejki po kawę i karti na jedzenie. PIS mówimy tak tak tak, idzcie sie leczyć.
Łowaca głupich pomysłów
PIS jest ok, chcemy czerwone autobusy, przymusowy marsz w pochodzie 1- majowym, kolejki po kawę i karti na jedzenie. PIS mówimy tak tak tak, idzcie sie leczyć.
Łowaca głupich pomysłów