UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIS jest ok, chcemy czerwone autobusy, przymusowy marsz w pochodzie 1- majowym, kolejki po kawę i karti na jedzenie. PIS mówimy tak tak tak, idzcie sie leczyć.

Łowaca głupich pomysłów

Anuluj