UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktycznie powinno się wprowadzić ujednolicenie komunikacji. Porządek musi być, a nie burdel. Skoro reklamy zdominowały kolorystykę autobusów, to może jeszcze wymalujmy reklamami stare miasto. Naszczęście Konserwator zabytków zgody by niedał.

zwolennik