A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@÷ - to nie podpisani
A może UM zacząłby wystawiać do sprzedaży działki po 1000m2 w normalnych cenach np. do 100 tyś zł, wyłącznie dla osób prywatnych - mieszkańców Elbląga pod zabudowę mieszkaniową, a nie tylko wyprzedawać działki dla deweloperów i innych cinkciarzy, którzy tylko na tym zarabiają, a Elblążanie nie mają za co, ani gdzie się wybudować, bo wróbel wyprzedaje działki wójcikom i innym "byznesmenom".. włodarze doprowadzają nasze miasto do ruiny, wyprzedają wszystko obcym.. tragedia..
Ziemię orną przeznaczać na stonki oraz inne chińskie badziewie...
@monika14 - ludzie nie potrafią zrozumieć, że najpierw przemysł (jaki kolwiek), a później handel, usługi i budowanie mieszkań daje wzrost gospodarczy i lepszą jakość życia. Cieszą się, że miasto się rozwija buduje się na obrzeżach, ale czy oby na pewno to rozwój?? Skoro w centrum miasta lokale pustoszeją 1go maja, Hetmańska, 12go lutego
@okoniowaty - Lokale pustoszeja, bo to lokale na miarę lat 90-tych. Dzisiaj żadna (lub zdecydowana większość) z korporacyjnych marek nie ulokuje się na takim "pasażu", bo to nie sa pomieszczenia na dzisiejsze standardy. Pozostaja głównie mali prywatni najemcy, a tych jest coraz mniej, bo tak niestety kształtuje się świat.
Jak elblazanie nie umieją korzystać z rond. Juz jedno dalej zrobili, to dalej się zatrzymują przed rondem bo muszą dokładnie zobaczyć czy aby nic nie jedzie
Niech się Elbląg rozwija
skończcie już z tymi ruskimi ukraińskimi) nazwami ulic
Za nieudolność zwolnić tych co kilka lat nie potrafią działki sprzedać. Jest mnóstwo agencji nieruchomości, które zrobią to za procent od wartości, a komunistom z urzędu podziękować za ich niegospodarność. Latami się bujają z atrakcyjnymi działkami. Partacze.
Niech te miejskie jełopy zbudują najpierw jakąś infrastrukturę typu drogi, place pod sklepy, szkoły itp. Ich interesuje tylko kasa, ze sprzedaży a potem mieszkasz praktycznie na wsi. Choć gdzie na wsi są sklepy...