33
18.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
teraz nie potrzeba fabryk, ponad połowa pracuje zdalnie a w Elblągu mieszkania dużo tańsze niż np. w 3 mieście. Pozdrawiam
(2023.12.20)

info

0  
  0
To były chyba czyjeś łąki czy pola, a teraz miasta. !!! Jak miasto sprzeda to co robi z tymi pieniędzmi!!! Po kieszeniach swoich bez komentarza
(2023.12.26)

info

0  
  0
Jakiś redakcyjny ćmok znowu obrócił mapę.
Jan zainteresowany (2023.12.27)

info

0  
  0