A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
teraz nie potrzeba fabryk, ponad połowa pracuje zdalnie a w Elblągu mieszkania dużo tańsze niż np. w 3 mieście. Pozdrawiam
To były chyba czyjeś łąki czy pola, a teraz miasta. !!! Jak miasto sprzeda to co robi z tymi pieniędzmi!!! Po kieszeniach swoich bez komentarza
Jakiś redakcyjny ćmok znowu obrócił mapę.