Wybrany wątek opinii
Najpierw niech miasto wybuduje rondo na skrzyżowaniu Fromborskiej z Ogólną bo już się korki robią a co dopiero jak tam zabudują te pola.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Jak elblazanie nie umieją korzystać z rond. Juz jedno dalej zrobili, to dalej się zatrzymują przed rondem bo muszą dokładnie zobaczyć czy aby nic nie jedzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1