Wybrany wątek opinii

Najpierw niech miasto wybuduje rondo na skrzyżowaniu Fromborskiej z Ogólną bo już się korki robią a co dopiero jak tam zabudują te pola.
(2023.12.18)
Jak elblazanie nie umieją korzystać z rond. Juz jedno dalej zrobili, to dalej się zatrzymują przed rondem bo muszą dokładnie zobaczyć czy aby nic nie jedzie
(2023.12.18)
Powrót do komentarzy