Wybrany wątek opinii
A co będzie jak zabraknie działek lub będa w tym miejsc, że nie będzie chętnych??? Bankructwo miasta.
Wszyscy się cieszą ze inwestorzy ale popatrzcie ile wolnych pomieszczeń będzie i już jest, mnóstwo wolnych lokali i tak będzie coraz więcej bo ludzie nie mają perspektyw tu zarabiać.3 Zakłady na krzyż i to w większości za najniższa krajowa, a opłaty rosną, a gdzie kredyt otrzymać?!!!!!Jak sie zarabia tyle co zarabia
Do moderacji
Odpowiedz
33
10
@monika14 - ludzie nie potrafią zrozumieć, że najpierw przemysł (jaki kolwiek), a później handel, usługi i budowanie mieszkań daje wzrost gospodarczy i lepszą jakość życia. Cieszą się, że miasto się rozwija buduje się na obrzeżach, ale czy oby na pewno to rozwój?? Skoro w centrum miasta lokale pustoszeją 1go maja, Hetmańska, 12go lutego
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@okoniowaty - Lokale pustoszeja, bo to lokale na miarę lat 90-tych. Dzisiaj żadna (lub zdecydowana większość) z korporacyjnych marek nie ulokuje się na takim "pasażu", bo to nie sa pomieszczenia na dzisiejsze standardy. Pozostaja głównie mali prywatni najemcy, a tych jest coraz mniej, bo tak niestety kształtuje się świat.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1