UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za nieudolność zwolnić tych co kilka lat nie potrafią działki sprzedać. Jest mnóstwo agencji nieruchomości, które zrobią to za procent od wartości, a komunistom z urzędu podziękować za ich niegospodarność. Latami się bujają z atrakcyjnymi działkami. Partacze.

Elblążanin 40