UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak elblazanie nie umieją korzystać z rond. Juz jedno dalej zrobili, to dalej się zatrzymują przed rondem bo muszą dokładnie zobaczyć czy aby nic nie jedzie


Anuluj