UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak elblazanie nie umieją korzystać z rond. Juz jedno dalej zrobili, to dalej się zatrzymują przed rondem bo muszą dokładnie zobaczyć czy aby nic nie jedzie
Jak elblazanie nie umieją korzystać z rond. Juz jedno dalej zrobili, to dalej się zatrzymują przed rondem bo muszą dokładnie zobaczyć czy aby nic nie jedzie