UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może UM zacząłby wystawiać do sprzedaży działki po 1000m2 w normalnych cenach np. do 100 tyś zł, wyłącznie dla osób prywatnych - mieszkańców Elbląga pod zabudowę mieszkaniową, a nie tylko wyprzedawać działki dla deweloperów i innych cinkciarzy, którzy tylko na tym zarabiają, a Elblążanie nie mają za co, ani gdzie się wybudować, bo wróbel wyprzedaje działki wójcikom i innym "byznesmenom".. włodarze doprowadzają nasze miasto do ruiny, wyprzedają wszystko obcym.. tragedia..