UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Lokale pustoszeja, bo to lokale na miarę lat 90-tych. Dzisiaj żadna (lub zdecydowana większość) z korporacyjnych marek nie ulokuje się na takim "pasażu", bo to nie sa pomieszczenia na dzisiejsze standardy. Pozostaja głównie mali prywatni najemcy, a tych jest coraz mniej, bo tak niestety kształtuje się świat.

sadsdadsasd

Anuluj