UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za nieudolność zwolnić tych co kilka lat nie potrafią działki sprzedać. Jest mnóstwo agencji nieruchomości, które zrobią to za procent od wartości, a komunistom z urzędu podziękować za ich niegospodarność. Latami się bujają z atrakcyjnymi działkami. Partacze.

Elblążanin 40

Anuluj