27
23.08.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na całej starówce nie ma porządnego placu zabaw dla dzieci, oprócz zapomnianego przy Wapiennej gdzie bardziej przesiaduje młodzież, różnego pokroju. Duża ilość rodzin przyjeżdża na starówkę, gdzie dzieci z chęcią spędziłyby czas na zabawie. Priorytetem władz jest jak najwięcej lokali, a zapomnieli o najmłodszym pokoleniu.
Ania1 (2023.08.23)
@Obieżyświat - ty masz obsesję że takie bzdurne fejkowe memy załączasz, sam z siebie głupka robisz
(2023.08.23)
Bo Pan Wróblewski to ma gdzies dbanie o istniejaca infrastrukture!!!!
(2023.08.23)

info

3  
  0
Za mego dzieciństwa można było bawić w ruinach starówki, a teraz ludzie kwękają na nieodmalowany plac zabaw. To jasne, że na starówce jest ciasno, a mimo to wszystkie imprezy są tam organizowane. Dawniej placami zabaw były podwórka, a w starej zabudowie w ogóle nie bywało żadnych placów zabaw.
Medium (2023.08.23)

info

0  
  1
@Bezstronny - Nie spoko plac przeniesiemy na Modrzewinę. A le jest opcja, że zrobicie zrzutkę i kupicie od miasta działkę, a wtedy róbcie na niej co chcecie.
(2023.08.24)
@zenada - To sprzedaj kwadrat i kup na Zawadzie, albo na Zatorzu!
(2023.08.24)
@Ania1 - Może warto się przeprowadzić tam gdzie się ma place zabaw dla dzieci? Zamiast narzekać!
(2023.08.24)