UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za mego dzieciństwa można było bawić w ruinach starówki, a teraz ludzie kwękają na nieodmalowany plac zabaw. To jasne, że na starówce jest ciasno, a mimo to wszystkie imprezy są tam organizowane. Dawniej placami zabaw były podwórka, a w starej zabudowie w ogóle nie bywało żadnych placów zabaw.
Medium