Wybrany wątek opinii
Starówka to najgorsza dzielnica dla rodzin - nie ma tam ani jednego placu zabaw - wierzcie lub nie ale nie ma w calym srodmiesciu nawet jednej hustawki by nauczyc dziecko hustania się.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@zenada - To sprzedaj kwadrat i kup na Zawadzie, albo na Zatorzu!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0